بازسازینما

قبل و بعد – تصاویری از بازسازی نمای ساختمان مسکونی در ایتالیا

بازسازی نمای ساختمان مسکونی

بازسازی نمای ساختمان مسکونی

شرکت معماری ArchiNow کار طراحی و اجرای بازسازی نمای این آپارتمان کوچک را بعهده داشت. بازسازی نمای ساختمان مسکونی این پروژه، به سبک معاصر است که نمایی بسیار متفاوت از طرح اولیه و زیبا به آن بخشیده است.

تصویر این ساختمان قبل از بازسازی را ببینید …

بازسازی نمای ساختمان مسکونی, طراحی، نوسازی و بازسازی ساختمان های مسکونی, تصاویری از قبل و بعد ساختمان های بازسازی شده

و حالا تصویر همان ساختمان را بعد از بازسازی و نوسازی مشاهده کنید …

بازسازی نمای ساختمان مسکونی, طراحی، نوسازی و بازسازی ساختمان های مسکونی, تصاویری از قبل و بعد ساختمان های بازسازی شده

 

این ساختمان بعد از نوسازی، به رنگ سفید روشن است، که عناصر چوبی و سنگی هم به آن اضافه شده است. نورپردازی مناسب و زیبا هم برای بهتر جلوه دادن بالکن ها هم، به آن اضافه شده است. این سبک طراحی نورپردازی به ساختمان حس دعوت کنندگی و گرمی بخشیده است. عنصر دیگری که به این ساختمان اضافه شده اما در تصاویر مشخص نیست، پانل های خورشیدی هستند که بر روی سقف کار گذاشته شده اند.

بازسازی نمای ساختمان مسکونی, طراحی، نوسازی و بازسازی ساختمان های مسکونی, تصاویری از قبل و بعد ساختمان های بازسازی شده بازسازی نمای ساختمان مسکونی, طراحی، نوسازی و بازسازی ساختمان های مسکونی, تصاویری از قبل و بعد ساختمان های بازسازی شده بازسازی نمای ساختمان مسکونی, طراحی، نوسازی و بازسازی ساختمان های مسکونی, تصاویری از قبل و بعد ساختمان های بازسازی شده بازسازی نمای ساختمان مسکونی, طراحی، نوسازی و بازسازی ساختمان های مسکونی, تصاویری از قبل و بعد ساختمان های بازسازی شده بازسازی نمای ساختمان مسکونی, طراحی، نوسازی و بازسازی ساختمان های مسکونی, تصاویری از قبل و بعد ساختمان های بازسازی شده

منبع
خلاقیت در معماری و عمران
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهار =

بستن
بستن