کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

لوستر و آویز های نور مدرن و امروزی برای آشپزخانه!

0 157

نورپردازی در آشپزخانه :

طراحی نورپردازی و انتخاب منابع نوری و پخش کننده ها، یکی از مهمترین فاکتورهای طراحی دکوراسیون است. نورپردازی به ظاهر ساده است اما در حقیقت اینطور نیست. به همین دلیل ما یک مجموعه ای از راه حل های نورپردازی زیبا برای آشپزخانه های مدرن را جمع آوری کرده و در این مطلب آورده ایم. این مطلب می تواند به شما ایده های خوبی برای نورپردازی آشپزخانه خودتان، به شما بدهد.

wall-bricks-exposed-pendant-lamps-firefly-pendant-lamp

عکس بالا لامپ های آویزی که سبکی شیک و مدرن صنعتی دارند را نشان می دهد. این ایده مجموعه ای از چند لامپ آویزی حبابی است که در ارتفاع های مختلفی قرار گرفته اند.

 

black-kitchen-featuring-some-colorful-pendant-lights

کمی رنگ به آشپزخانه ی خود، با این لامپ های مدرن و رنگی، اضافه کنید. شما می توانید از هر ترکیب رنگی دلخواه استفاده کنید و در ارتفاع های مختلف آنها را آویزان کنید.

 

modern-geometric-pendant-lamps-over-kitchen-island-768x504

برای آشپزخانه های مدرن با طراحی ساده و هندسی، این لوستر های ساده و هندسی که هماهنگ با فرم طراحی آشپزخانه هستند، یک گزینه ی عالی هستند.

 

dome-shaped-pendant-lamps-768x507

اگر شما خطوط نرم و منحنی را بیشتر ترجیح می دهید نگاهی به این اوستر های گنبدی شکل بیاندازید. آنها ظاهری عالی دارند،  اگر در مرکز فضا و یا قسمت جزیره ی آشپزخانه، آویزان شوند.

 

larmes-modern-clear-teardrop-glass-linear-pendant-over-kitchen-768x512

این آویز های شبیه قطره اشک ویژگی ساده و برازنده ای دارند، که در ردیفی منظم بر روی یک نگهدارنده از جنس کروم، نصب شده اند. ارتفاع هر یک از این قطره ها قابل تنظیم هستند و شما می توانید هر طور که می خواهید آن را تنظیم کنید.

 

tom-dixon-beat-light-768x548

این آویز های روشنایی می توانند به صورت جداگانه و یا با ترکیب دلخواه شما، استفاده شوند. سطح تیره آنها با نور گرم نارنجی رنگ آن، تضادی زیبا و چشم نواز، ایجاد کرده است.

 

pendant-chandelier-over-kitchen-island-14-series-fourteen-768x521

آویزهای حبابی شکل جالب که با ترکیب و ارتفاع دلخواه، قابل نصب هستند.

 

contemporary-kitchen-with-white-countertop-and-ph-artichok-pendant-light-768x575

این لوستر زیبا که برگ های آن می توانند از مس، استیل و یا متریال های مختلف ساخته شود باعث انعکاس نور شده و محیطی خیره کننده ایجاد می کند.

 

drop-pendant-lamp

این آویزهای روشنایی ساده و مدرن کاملا مناسب، برای آشپزخانه های مدرن، هستند و فضا را متمایز می کنند.

 

kitchen-featuring-an-industrial-accent-bluff-city-768x512

این لوسترهای جالب که ظاهری صنعتی و شیک دارند برای بالای اپن یا جزیره ی آشپزخانه ها، عالی هستند. آنها می توانند هر رنگ دلخواه شما باشند و می توانند تضادی زیبا با بقیه دکور، ایجاد کنند.

 

modern-globe-pendant-over-kitchen-island

این آویز های حبابی شکل هم مثالی دیگر از سادگی هستند که مناسب دکور مدرن هستند. سادگی آنها همچنین اجازه می دهد که انعطاف پذیر باشند و مناسب هر فضای دیگری غیر از آشپزخانه هم باشند.

 

contemporary-black-bronx-pendant-over-island

از این آویزهای روشنایی می توانید بصورت تکی و یا چند تایی برای یک اثر فانتزی، استفاده کنید. متریال داخل آن برنز است که نوری گرم و درخشان ایجاد می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 12 =