کوشک - معماری پایدار
کوشک - معماری پایدار مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی, مبلمان, مصالح ساختمانی, بازسازی ساختمان, طراحی نما

دکوراسیون های داخلی رنگارنگ – ترکیب سبز، صورتی، آبی و زرد

0 49

دکوراسیون های داخلی رنگارنگ, بازی با رنگ در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی های رنگارنگ,  یک ترکیب شاداب  از رنگ، مبلمان و لوازم جانبی، ترکیبی که هر انسانی را به وجد می آورد! پس باید به فکر ترفندهایی برای ترکیب سحرامیز و شاداب رنگ ها در دکوراسیون داخلی باشیم…

ما در این مطلب سه تور رنگارنگ از دکوراسیون داخلی خانه ها داریم که ایده های جذابی از استفاده و ترکیب رنگ های سبز، آبی، صورتی و زرد را به ما نشان می دهند. با ما تا آخر این مطلب همراه باشید …

آپارتمان اول

اولین تور ما از دکوراسیون داخلی رنگارنگ و شاداب، شامل ترکیب رنگ های صورتی و زرد همراه با گیاهان آپارتمانی و سبزی و نشاط است.

ترکیب این رنگ ها بهمراه استفاده از چوب در کفپوش، حس شادابی و زندگی را، در سرتاسر خانه بوجود آورده است. یک دیوار نواری سفید رنگ بعنوان جدا کننده نشیمن و آشپزخانه استفاده شده که مانع دید و عبور نور نمی شود. این ترکیب رنگ در آشپزخانه هم استفاده شده و هماهنگی زیادی بین فضاها بوجود آمده.

آپارتمان دوم

دومین تور ما از دکوراسیون داخلی رنگارنگ و شاداب، آپارتمانی ۶۷ متر مربعی با ترکیب رنگ های آبی، سبز و سفید است.

یک نقاشی دیواری از گیاه که با رنگ درهای خانه هماهنگ شده، استفاده از رنگ آبی در رنگ آمیزی قسمت هایی از دیوار، کابینت های رنگ سفید، استفاده ی هوشمندانه از رنگ زرد در یکی از اتاق خواب ها، استفاده از چوب بعنوان کفپوش با رنگ روشن، استفاده ی خلاقانه از رنگ سبز در دو اتاق خواب دیگر، استفاده از رنگ سبز و سفید در سرویس بهداشتی،  همگی اثری زیبا و شاداب همراه با حس زندگی در فضای این خانه ی کوچک و زیبا، بوجود آورده است.

آپارتمان سوم

و اما سومین و آخرین تور دکوراسیون داخلی رنگارنگ ما ….!

فضای نشیمن با ترکیب رنگ های سفید، آبی و رنگ طبیعی چوب، ترکیب قفسه های سفید و آبی رنگ در کنار تلویزیون، ترکیب رنگ آبی و رنگ چوب طبیعی در آشپزخانه، استفاده از رنگ آبی پررنگ، سبز پررنگ، زرد و نارنجی و سفید در اتاق خواب، ترکیب رنگ سفید، آبی و سبز در سرویس بهداشتی، دکور دوست داشتنی اتاق کودک با رنگ های روشن و شاداب، همگی این ایده های زیبا و رنگی در این آپارتمان کوچک، باعث بزرگتر جلوه دادن فضا و سرزنده و شاداب بودن فضا شده است.

با استفاده از رنگ های شاداب و روشن و تر کیب آنها با هم در خانه های خودمان، یک قدم مثبت برای رنگی و شادابی و سرزندگی روحیه و رفتارهای خودمان برداریم ….

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × دو =